Autopatická lahvička

 

Autopatická lahvička byla navržena Jiřím Čehovským. Je vyráběna strojově a balena za speciálních podmínek beze styku s lidmi tak, aby se k lahvičce nedostaly informace jiných lidských bytostí a preparát tím nemohl být znehodnocen. Lahvička je vyrobená z laboratorního skla odolného vysokým teplotám.

Výroba léku v jedné lahvičce je možná pouze po dobu 3 měsíců. Jako všechno kolem nás, má i autopatická lahvička tak zvané informační pole, do kterého se zapisují informace do něj vložené. Na tomto principu je výroba léku ostatně založena. Pomocí vody se snímá do léku informace z lahvičky. Už se nejedná o záležitost molekul, ale informací. Proto je tak důležité, aby se do lahvičky nedostala jiná informace, než-li informace léčeného. Během 3 až 4 měsíců se uděje mnohé, léčený je téměř někdo jiný (viděno i z biologického hlediska), a tak mohou staré informace další léčbu blokovat. Lék se stává neúčinným.

Lahvičku si můžete koupit přímo v poradně, anebo si jí objednat v e-shopu na webu www.autopatie.cz, kde se můžete zároveň hlouběji informovat o metodě samotné a případně si zakoupit odbornou literaturu a další dopňky.